Stříkací technika, tryskací boxy a lakovny

Antikorozní technologie Corrocoat poskytují jedinečný nástroj v boji proti vlivům náročných provozních prostředí. Kombinace vysoce účinných kompozitních materiálů a zkušeností ve strojírenství vám dávají možnost mít navrch při boji proti korozi.

Produkty Corrocoat jsou zákazníkům k dispozici s cílem chránit kritické provozy a konstrukce před účinky koroze a pomáhat snížit konečný součet nákladů na opravy, údržbu, výměny a prostoje.

Kompozitní materiály Corrocoat se mohou používat k rekonstrukci zkorodovaných a opotřebených zařízení, přičemž taková oprava je odolná a trvanlivá.

V případě, že je prevence lepší než řešení následků, může nátěr nového zařízení prodloužit jeho životnost a zlepšit výkon. Čerpadla, ventily, potrubí, skladovací nádrže a procesní nádoby – všechna tato zařízení těží z odborného ošetření produkty Corrocoat.

Výrobky a služby společnosti Corrocoat přinášejí pocit jistoty v nejnáročnějších průmyslových odvětvích na světě – od rafinérií ropy, vrtných věží na moři až po úpravny vody a jaderné elektrárny. Produkty Corrocoat se vyplatí použít, neboť představují první linii obrany v boji proti korozi.