Corrocoat Di-shield
Dvousložkový, za studena vytvrzovaný polyesterový kopolymer plněný speciálními skleněnými mikrovločkami a ostatními plnivy, k dosažení dobrých dielektrických vlastností.
Corrocoat Flexires
Dvousložková, vysoce flexibilní za studena vytvrzovaná polyesterová pryskyřice plněná speciálními skleněnými mikrovločkami s dobrým prodloužením v tahu.
Corrocoat Biofoul
Třísložkový, za studena vytvrzovaný polyester obsahující kovové (anorganické) měděné vločky. Corrocoat Biofoul je považován za netoxický, má vynikající dlouhodobé antivegetační vlastnosti a vydrží rychlosti proudění vyšší než 25 m/s.
Corrocoat Epoxy Injection Grout & Resin
Dvousložkový, za studena vytvrzovaný epoxidový injektážní materiál s vysokou pevností v tahu.
Corrocoat Epoxy Laminating Resin
Dvousložková epoxidová pryskyřice s nízkou viskozitou pro použití v kombinaci se sklovláknitými tkaninami k aplikaci výstuží v kombinaci s epoxidovými produkty Plasmet či Corrocoat.
Corrocoat Graphite S
Dvousložkový, elektricky vodivý, za studena vytvrzovaný akrylesterový systém plněný grafitem.
Corrocoat EA
Viskózní, bezrozpouštědlový, vysoce nanášivý, dvousložkový epoxidový nátěr s vynikající odolností proti erozi, houževnatostí a s vynikajícími antikorozními vlastnostmi.
Corrocoat EB
Bezrozpouštědlový, dvousložkový, epoxidový nátěr s vynikající odolností proti erozi, houževnatostí a s vynikajícími antikorozními vlastnostmi.
Corrocoat EC
Bezrozpouštědlový, dvousložkový epoxidový nátěr pro použití s materiály řady Corrocoat E jako krycí nátěr nebo samostatně jako ochrana proti kavitaci.
Corrocoat Vinyl Ester Polymer Concrete
Nízko smršťující se vinyl ester polymerový beton, dodávaný jako tři komponenty pro míchání na místě.
Corrocoat Floor Screed
Dvousložková, předem akcelerovaná, nesaturovaná, esterová, podlahová, pryskyřice s vysokou viskozitou, používaná ve spojení se specifickým plnivem.
Corrocoat Corrothane XT
Třísložkový za studena vytvrzovaný vinyl-ester-uretanový polymer, plněný speciálními skleněnými mikrovločkami.
Corrocoat Corrothane XT HA
Třísložkový za studena vytvrzovaný vinyl-ester-uretanový polymer, plněný speciálními skleněnými mikrovločkami určený pro ruční aplikaci.
Corrocoat Corrofill
Dvousložkový, za studena vytvrzovaný bisfenolový tmel a injektážní materiál plněný speciálními skleněnými mikrovločkami a abrazi odolnými plnivy.
Corrocoat Corrofill E
Dvou nebo třísložkový epoxidový tmel, injektážní malta a opravná směs pro všeobecné využití.
Corrocoat Corrofill VE
Dvousložkový, za studena vytvrzovaný vinylesterový tmel a injektážní materiál plněný speciálními skleněnými mikrovločkami a abrazi odolnými plnivy.
Corrocoat Renderpol
Univerzální dvou nebo třísložkový plnič za studena vytvrzovaný polyesterový potěr, plnič a opravná směs pro sanace betonových, cihlových a kovových substrátů.
Corrocoat Corrothane XT Pipe Grade
Třísložkový za studena vytvrzovaný vinyl-ester-uretanový polymer, plněný speciálními skleněnými mikrovločkami určený pro aplikace vnitřních částí potrubí.
Corrocoat Heatblocka
Dvousložkový, za studena vytvrzovaný, silnovrstvý protikorozní a tepelně izolační nátěr.
Corrocoat Zip E
Epoxidová nátěrová hmota plněná speciálními skleněnými mikrovločkami určená pro nanášení v jedné vrstvě.
Corrocoat SEL
Dvousložková, epoxidová nátěrová hmota plněná speciálními skleněnými mikrovločkami určená pro nanášení v jedné či více vrstvách, aplikovaná bezvzduchovým stříkáním.
Corrocoat Armagel
Dvousložkový, za studena vytvrzovaný abrazi odolný vinylesterový kopolymer plněný speciálními skleněnými mikrovločkami a karbidem křemíku.
Corrocoat Flarestack Nanopaint
Jednosložkový silikonový nátěr plněný hliníkovými vločkami pro nátěr povrchů vystavených extrémě vysokým teplotám v prostředí mimo ponor.
Corrocoat Corrothane XT Veilcoat
Třísložkový za studena vytvrzovaný vinyl-ester-uretanový polymer, používaný jako povrchový nátěr pro Corrothane XT v chemický vysoce agresivním prostředí.
Corrocoat Fibercoat
Dvousložkový, za studena vytvrzovaný vysoce výkonný vinylesterový kopolymer vyztužený skleněnými vlákny a speciálními skleněnými mikrovločkami.
Corrocoat ISO Polymer Concrete
Nízko smršťující se polymerový beton pojený isoftalovou pryskyřicí, dodávaný jako tři komponenty pro smíchání na místě aplikace.
Corrocoat Corrothane XT Laminating Resin
Třísložkový za studena vytvrzovaný vinyl-ester-uretanový polymer, plněný speciálními skleněnými mikrovločkami určený pro laminační výztuž ve spojení se sklovláknitou tkaninou.
CORROGLASS
POLYGLASS
CORROCOAT
FLUIGLIDE
PLASMET

Středisko Most

Topolová 1456, 434 01 Most

Telefon:
+420 602 452 807

[javascript protected email address]
www.corrocoat.cz

Středisko Brno

Bohunická 238/67, 619 00 Brno

Telefon:
+420 606 669 908

[javascript protected email address]
www.corrocoat.cz

Středisko Ostrava

Frýdecká 687, 719 00 Ostrava-Kunčice

Telefon:
+420 602 789 403

[javascript protected email address]
www.corrocoat.cz

web & design Lukáš Staněk | všechna práva vyhrazena | GDPR | Corrocoat 2020