Corroglass 202
Vysoce viskózní nátěrová hmota plněná speciálními skleněnými mikrovločkami na bázi předem urychleného bisfenolu "A" a polyesterové pryskyřice, plněná velkým obsahem skleněných vloček a vytvrzovaná přidáním organického peroxidu.
Corroglass 232
Středně viskózní nátěrová hmota na bázi předem urychleného bisfenolu "A" a polyesterové pryskyřice, plněná speciálními skleněnými mikrovločkami a vytvrzovaná přidáním organického peroxidu.
Corroglass 252
Nízko viskózní nátěrová hmota na bázi předem urychleného bisfenolu "A" a polyesterové pryskyřice, plněná speciálními skleněnými mikrovločkami a vytvrzovaná přidáním organického peroxidu.
200 Laminating Resin
Dvousložková za studena vytvrzující polyesterová laminační pryskyřice plněná speciálními skleněnými mikrovločkami pro použití v kombinaci se sklovláknitými tkaninami k aplikaci výstuží.
Corroglass 602
Dvousložková, vysoce viskózní vinylesterová nátěrová hmota pro izolaci substrátů či provádění inženýrských opravy technologických zařízení, plněná speciálními skleněnými mikrovločkami.
Corroglass 632
Dvousložková, středně viskózní vinylesterová nátěrová hmota pro izolaci substrátů či provádění inženýrských opravy technologických zařízení, plněná speciálními skleněnými mikrovločkami.
Corroglass 652
Dvousložková, nízko viskózní vinylesterová nátěrová hmota pro izolaci substrátů či provádění inženýrských opravy technologických zařízení, plněná speciálními skleněnými mikrovločkami.
600 Laminating Resin
Dvousložková za studena vytvrzující vinyl esterová laminovací pryskyřice pro použití v kombinaci se sklovláknitými tkaninami k aplikaci výstuží.
Corroglass AR4
Dvousložkový, za studena vytvrzující bromovaný vinylester-akrylový kopolymer plněný speciálními skleněnými mikrovločkami.
Corroglass AR4 Laminating Resin
Dvousložková, za studena vytvrzující bromovaná vinylesterová laminační pryskiřice plněná speciálními skleněnými mikrovločkami pro použití v kombinaci se sklovláknitými tkaninami k aplikaci výstuží pro nátěrový systém Corroglass AR4.
Corroglass AR4 Veilcoat
Dvousložkový, za studena vytvrzující modifikovaný vinylester-akrylový kopolymerový povrchový nátěr pro Corroglass AR4.
Corroglass CSR 1
Dvousložková za studena vytvrzující vinyl esterová laminovací pryskyřice pro použití v kombinaci se sklovláknitými tkaninami typu CSR k aplikaci výstuží v nátěrovém systému Corroglass CSR.
Corroglass CSR 2
Dvousložková, vinylesterová nátěrová hmota plněná speciálními skleněnými mikrovločkami pro základování a aplikaci mezivrstev lamináčních výztuží v nátěrovém systému Corroglass CSR.
Corroglass CSR 3
Dvousložková, vysoce viskózní vinylesterová nátěrová hmota plněná speciálními skleněnými mikrovločkami pro profilování nerovností substrátu v nátěrovém systému Corroglass CSR.
CORROGLASS
POLYGLASS
CORROCOAT
FLUIGLIDE
PLASMET

Středisko Most

Topolová 1456, 434 01 Most

Telefon:
+420 602 452 807

[javascript protected email address]
www.corrocoat.cz

Středisko Brno

Bohunická 238/67, 619 00 Brno

Telefon:
+420 606 669 908

[javascript protected email address]
www.corrocoat.cz

Středisko Ostrava

Frýdecká 687, 719 00 Ostrava-Kunčice

Telefon:
+420 602 789 403

[javascript protected email address]
www.corrocoat.cz

web & design Lukáš Staněk | všechna práva vyhrazena | GDPR | Corrocoat 2020