Plasmet Genmend
Polyaminem vytvrzovaný univerzální dvousložkový epoxidový tmel.
Plasmet SB1
Jednosložkový, rozpouštědlový, chlorovaný gumový nátěr obsahující pigmentaci z lamelárních vloček pro betonové povrchy.
Plasmet R
Bezrozpouštědlová, chemicky odolná, dvousložková, epoxidová opravná a obnovovací hmota. Plasmet R je vysoce otěruvzdorný a odolný proti opotřebení.
Plasmet T
Bezrozpouštědlová, chemicky odolná, dvousložková nátěrová hmota s hladkým povrchem určená na kovové povrchy nebo pro překrytí materiálu Plasmet R.
Plasmet ZF
Povrchově tolerantní, dvousložková epoxidová nátěrová hmota s inhibitorem a pasivátorem koroze plněná železitou slídou a speciálními skleněnými mikrovločkami pro zvýšenou ochranu.
Plasmet ECP
Vysokosušinová, nízkoviskózní, dvou nebo třísložková epoxidová základová nátěrová hmota s vynikající přilnavostí na vlhké povrchy.
Plasmet ZX
Polyaminem vytvrzovaný, dvousložkový epoxidový vrchní nátěr s dobrým leskem a chemickou odolností, určený pro aplikaci štětcem.
Plasmet ZE
Polyaminem vytvrzovaná, vysokosušinová, dvousložková epoxidová nátěrová hmota plněná speciálními skleněnými mikrovločkami, s dobrým leskem a odolností proti chemikáliím.
Plasmet WR
Bezrozpouštědlová, tří složková, polyaminem vytvrzovaná epoxidová pryskyřice, obsahující velké množství plniv odolných vůči abrazi.
Plasmet Z-GALV
Povrchově tolerantní, dvousložková epoxidová nátěrová hmota obsahující inhibitor koroze a pasivátor, s dobrými adhezivními vlastnostmi na pozinkované povrchy.
Plasmet AR3
Dvousložkový, bezrozpouštědlový, polyaminem vytvrzovaný epoxid, extrémě odolný vysokým koncentracím kyseliny sírové i dalším kyselinám a silným alkáliím.
Plasmet AR3 Screed
Tvrdý, protiskluzový bezrozpouštědlový polyaminem vytvrzovaný epoxidový potěr odolný vůči silnému roztoku oxidu siřičitého a dalším kyselinám.
Plasmet Corrothane AP1
Dvousložková, rozpouštědlová, polyuretano-akrylátová, nátěrová hmota bez obsahu izokyanátů, používaná jako vysoce kvalitní pohledový vrchní nátěr.
Plasmet RIC
Dvousložková, epoxidová nátěrová hmota obsahující speciální skleněné mikrovločky určená k nanášení na substráty, které jsou po aplikaci určeny pro okamžité ponořeny do vody.
Plasmet UWP
Dvousložkový, epoxidový tmel plněný speciálními skleněnými mikrovločkami, určený k aplikaci a vytvrzování pod vodou, buď samostatně, nebo jako součást nátěrového systému Plasmet UW.
Plasmet Masonary Guard
Tekutá, bezbarvá disperze v minerálních lihovinách pro hydroizolace a ochranu kamene, cihel, cementových imitací dřeva a jiných porézních podkladů.
Plasmet UWL
Dvousložková, epoxidová laminovací pryskyřice pro použití v kombinaci se sklovláknitými tkaninami k aplikaci výstuží, určená k aplikaci a vytvrzování pod vodou, jako součást nátěrového systému Plasmet UW.
Plasmet UWT
Dvousložkový, epoxidový vrchní nátěr plněný speciálními skleněnými mikrovločkami, určený k aplikaci a vytvrzování pod vodou, jako součást nátěrového systému Plasmet UW.
Plasmet EP1
Vysokosušinová, dvousložková, aminem vytvrzovaná epoxidová směs plněná nerezovými a speciálními skleněnými mikrovločkami společně s karbidem křemíku.
Plasmet ZF Aerosol
V aerosolu dodávaná povrchově tolerantní epoxidová nátěrová hmota obsahující inhibitor koroze a pasivátor, obsahující železitou slídu a skleněné vločky pro zvýšenou ochranu.
CORROGLASS
POLYGLASS
CORROCOAT
FLUIGLIDE
PLASMET

Středisko Most

Topolová 1456, 434 01 Most

Telefon:
+420 602 452 807

[javascript protected email address]
www.corrocoat.cz

Středisko Brno

Bohunická 238/67, 619 00 Brno

Telefon:
+420 606 669 908

[javascript protected email address]
www.corrocoat.cz

Středisko Ostrava

Frýdecká 687, 719 00 Ostrava-Kunčice

Telefon:
+420 602 789 403

[javascript protected email address]
www.corrocoat.cz

web & design Lukáš Staněk | všechna práva vyhrazena | GDPR | Corrocoat 2020