Plasmet Genmend
Polyaminem vytvrzovaný univerzální dvousložkový epoxidový tmel.
Plasmet SB1
Jednosložkový, rozpouštědlový, chlorovaný gumový nátěr obsahující pigmentaci z lamelárních vloček pro betonové povrchy.
Plasmet Galvcoat
Nátěrová hmota pro aplikaci pozinkované oceli. Jednosložkový nátěr na bázi syntetického polymeru obsahující bariérové pigmenty.
Plasmet HTE
Viskózní, bezrozpouštědlová, dvou nebo tří složková, aminem vytvrzovaná epoxidová pryskyřice, obsahující speciální skleněné mikrovločky, vločky z nerezové oceli a vločky karbidu křemíku.
Plasmet R
Bezrozpouštědlová, chemicky odolná, dvousložková, epoxidová opravná a obnovovací hmota. Plasmet R je vysoce otěruvzdorný a odolný proti opotřebení.
Plasmet T
Bezrozpouštědlová, chemicky odolná, dvousložková nátěrová hmota s hladkým povrchem určená na kovové povrchy nebo pro překrytí materiálu Plasmet R.
Plasmet ZF
Povrchově tolerantní, dvousložková epoxidová nátěrová hmota s inhibitorem a pasivátorem koroze plněná železitou slídou a speciálními skleněnými mikrovločkami pro zvýšenou ochranu.
Plasmet ECP
Vysokosušinová, nízkoviskózní, dvou nebo třísložková epoxidová základová nátěrová hmota s vynikající přilnavostí na vlhké povrchy.
Plasmet ZX
Polyaminem vytvrzovaný, dvousložkový epoxidový vrchní nátěr s dobrým leskem a chemickou odolností, určený pro aplikaci štětcem.
Plasmet ZE
Polyaminem vytvrzovaná, vysokosušinová, dvousložková epoxidová nátěrová hmota plněná speciálními skleněnými mikrovločkami, s dobrým leskem a odolností proti chemikáliím.
Plasmet WR
Bezrozpouštědlová, tří složková, polyaminem vytvrzovaná epoxidová pryskyřice, obsahující velké množství plniv odolných vůči abrazi.
Plasmet Z-GALV
Povrchově tolerantní, dvousložková epoxidová nátěrová hmota obsahující inhibitor koroze a pasivátor, s dobrými adhezivními vlastnostmi na pozinkované povrchy.
Plasmet AR3
Dvousložkový, bezrozpouštědlový, polyaminem vytvrzovaný epoxid, extrémě odolný vysokým koncentracím kyseliny sírové i dalším kyselinám a silným alkáliím.
Plasmet AR3 Screed
Tvrdý, protiskluzový bezrozpouštědlový polyaminem vytvrzovaný epoxidový potěr odolný vůči silnému roztoku oxidu siřičitého a dalším kyselinám.
Plasmet Corrothane AP1
Dvousložková, rozpouštědlová, polyuretano-akrylátová, nátěrová hmota bez obsahu izokyanátů, používaná jako vysoce kvalitní pohledový vrchní nátěr.
Plasmet RIC
Dvousložková, epoxidová nátěrová hmota obsahující speciální skleněné mikrovločky určená k nanášení na substráty, které jsou po aplikaci určeny pro okamžité ponořeny do vody.
Plasmet UWP
Dvousložkový, epoxidový tmel plněný speciálními skleněnými mikrovločkami, určený k aplikaci a vytvrzování pod vodou, buď samostatně, nebo jako součást nátěrového systému Plasmet UW.
Plasmet Masonary Guard
Tekutá, bezbarvá disperze v minerálních lihovinách pro hydroizolace a ochranu kamene, cihel, cementových imitací dřeva a jiných porézních podkladů.
Plasmet UWL
Dvousložková, epoxidová laminovací pryskyřice pro použití v kombinaci se sklovláknitými tkaninami k aplikaci výstuží, určená k aplikaci a vytvrzování pod vodou, jako součást nátěrového systému Plasmet UW.
Plasmet UWT
Dvousložkový, epoxidový vrchní nátěr plněný speciálními skleněnými mikrovločkami, určený k aplikaci a vytvrzování pod vodou, jako součást nátěrového systému Plasmet UW.
Plasmet EP1
Vysokosušinová, dvousložková, aminem vytvrzovaná epoxidová směs plněná nerezovými a speciálními skleněnými mikrovločkami společně s karbidem křemíku.
Plasmet ZF Aerosol
V aerosolu dodávaná povrchově tolerantní epoxidová nátěrová hmota obsahující inhibitor koroze a pasivátor, obsahující železitou slídu a skleněné vločky pro zvýšenou ochranu.
CORROGLASS
POLYGLASS
CORROCOAT
FLUIGLIDE
PLASMET

Středisko Most

Topolová 1456, 434 01 Most

Telefon:
+420 602 452 807

[javascript protected email address]
www.corrocoat.cz

Středisko Brno

Bohunická 238/67, 619 00 Brno

Telefon:
+420 606 669 908

[javascript protected email address]
www.corrocoat.cz

Středisko Ostrava

Frýdecká 687, 719 00 Ostrava-Kunčice

Telefon:
+420 602 789 403

[javascript protected email address]
www.corrocoat.cz

web & design Lukáš Staněk | všechna práva vyhrazena | GDPR | Corrocoat 2020