Polyglass PPA
Dvousložkový, peroxidem katalyzovaný polyesterový základní nátěr pro kovové či betonové substráty, plněný speciálními skleněnými mikrovločkami.
Polyglass PPV
Dvousložkový, peroxidem katalyzovaný vinylesterový základní nátěr pro kovové či betonové substráty, plněný speciálními skleněnými mikrovločkami.
Polyglass WCP
Dvousložkový, peroxidem katalyzovaný polyesterový základní nátěr pro betonové substráty, plněný speciálními skleněnými mikrovločkami.
Polyglass Anti-Static
Elekricky vodivý, dvousložkový, za studena vytvrzovaný akrylový kopolymer plněný vločkami grafitu a speciálními skleněnými mikrovločkami, určený k rozptýlení statické elektřiny.
Polyglass 100 Pipe Grade
Dvousložková, isoftalová, polyesterová nátěrová hmota plněná speciálními skleněnými mikrovločkami, určená pro aplikace vnitřních částí potrubí.
Polyglass
Dvousložkový, za studena vytvrzovaný polyester-akrylový kopolymer plněný speciálními skleněnými mikrovločkami.
Polyglass Pipe Grade
Dvousložková, polyesterová nátěrová hmota plněná speciálními skleněnými mikrovločkami, určená pro aplikace vnitřních částí potrubí.
Polyglass 100
Dvousložková, isoftalová polyester-akrylová nátěrová hmota, plněná speciálními skleněnými mikrovločkami.
Polyglass VE
Dvousložkový, za studena vytvrzovaný vinyl-ester-akrylový kopolymer plněný plněný speciálními skleněnými mikrovločkami.
Polyglass VEF
Dvousložkový, za studena vytvrzovaný vinyl-ester-akrylový kopolymer plněný speciálními skleněnými mikrovločkami. Tento výrobek je totožný s výrobkem Polyglass VE, ale s tím rozdílem, že je tixotropován polyetylénovými vlákny, které způsobí mírně drsnější výsledný vzhled povrchu, ale především zlepší soudržnost materiálu při aplikaci ve větších mokrých tloušťkách a také zvýší odolnost proti chemickým látkám.
Polyglass VE Hand Applied
Dvousložkový vinyl-ester-akrylový kopolymer plněný speciálními skleněnými mikrovločkami určený pro ruční aplikaci. S výjimkou viskozity má tento výrobek shodné vlastnosti jako verze Polyglass VE / VEF určená pro aplikaci bezvzduchovým stříkáním.
Polyglass Hand Applied
Dvousložková, polyesterová nátěrová hmota plněná speciálními skleněnými mikrovločkami určená pro ruční aplikaci. S výjimkou viskozity má tento výrobek podobné vlastnosti jako Polyglass určený pro aplikaci bezvzduchovým stříkáním.
Polyglass VE Pipe Grade
Dvousložkový, za studena vytvrzovaný vinylester-akrylový kopolymer plněný speciálními skleněnými mikrovločkami, určený pro aplikace vnitřních částí potrubí.
Polyglass VE Veilcoat
Dvousložkový vinyl-ester-akrylový kopolymer obsahující malé množství vosku.
Polyglass VEFT
Dvousložkový, za studena vytvrzovaný vinyl-ester-akrylový kopolymer plněný speciálními skleněnými mikrovločkami. Tento výrobek má vynikající chemickou a střední odolnost proti erozi / otěru. Unikátní vlastností je jeho extrémně vysoká odolnost proti odlupování / delaminaci z poškozených hran v provozu.
Polyglass Ecoflake
Dvousložková, peroxidem katalyzovaná polyesterová nátěrová hmota bez obsahu styrenu, plněná speciálními skleněnými mikrovločkami.
Polyglass Zipcoat
Dvousložková, za studena vytvrzující multi-monomerová, isoftalová, polyesterová nátěrová hmota plněná speciálními skleněnými mikrovločkami s excelentním pokrytím hran aplikovaných povrchů již při jednovrstvé aplikaci.
Polyglass VEF WR
Abrazi odolný dvousložkový, za studena vytvrzovaný vinyl-ester-akrylový kopolymer plněný speciálními skleněnými mikrovločkami. Tento výrobek je totožný s výrobkem Polyglass VEF, ale s tím rozdílem, že obsahuje abrazi odolná plniva, která zvyšují odolnost vůči abrazi a erozi.
Polyglass VE Ecoflake
Dvousložkový, peroxidem katalyzovaný vinyl-ester-akrylový kopolymer bez obsahu styrenu, plněný speciálními skleněnými mikrovločkami.
CORROGLASS
POLYGLASS
CORROCOAT
FLUIGLIDE
PLASMET

Středisko Most

Topolová 1456, 434 01 Most

Telefon:
+420 602 452 807

[javascript protected email address]
www.corrocoat.cz

Středisko Brno

Bohunická 238/67, 619 00 Brno

Telefon:
+420 606 669 908

[javascript protected email address]
www.corrocoat.cz

Středisko Ostrava

Frýdecká 687, 719 00 Ostrava-Kunčice

Telefon:
+420 602 789 403

[javascript protected email address]
www.corrocoat.cz

web & design Lukáš Staněk | všechna práva vyhrazena | GDPR | Corrocoat 2020